Ben genel olarak meyveli likitleri daha çok beğeniyorum ancak ara ara da olsa fındık ve tütün aromalı likitlerden de nadir de olsa beğeniyorum. Bu gün tarifini verdiğin likit de bunlardan biri olarak sayılabilir. Likitlerin aromalarına genel olarak baktığımızda daha çok tatlı ağırlıklı aromalar bulunmaktadır.
Krema ve Fındığın Buluşması "Bust-a-Nut" Likit Tarifi Bu likit'de özellikle kullanabileceğiniz maksimum VG'yi kullanırsanız lezzeti sonuna kadar yaşarsınız. Ben kendim için ideal bulduğum 20(pg)/80(vg) oranında nbase kullanarak likitimi yapıyorum sizlerede tavsiyem bu yönde ancak 90'da kullansanız olur. 50/50 daha önceki yazılarımda bahsettiğim üzere yoğun pg aromaları daha sıvımsı olur bunun haricinde boğaz vurumunu arttırır. Bu da içerken sert bir tada ulaşabileceğiniz anlamına geliyor. Gelelim aroma listemize:
  • Flavor Art markasına ait Bavarian Cream aroması - 0.9ml
  • Flavor Art markasına ait Bavarian Pecan aroması - 1.2ml
  • Flavor Art markasına ait Hazelnut aroması - 2.1ml
  • Flavor Art markasına ait Sweet Cream aroması - 1.5ml
  • Flavor Art markasına ait Sweetner aroması - 0.3ml
Her tarifde olduğu gibi bu tarifi de 30 ml oranında likit yapımı için yazdım oranları ona göre hesaplayarak daha büyük oranda yapabilirsiniz. Aromaları, Nbase ile yarım saat karıştırdıkdan sonra 2 hafta karanlık ve oda sıcaklığında bir ortamda beklemeye bırakırsanız.En verimli likit kalitesine ulaşabilirsiniz.

Nikotin Yoğunluğu:
3mg
PG/VG Oranı: 20/80
Toplam Aroma: 6ml (%20)